Facebook
Instagram
LinkedIn

Hale pneumatyczne

Ponad 20-letnie doświadczenie w zadaszaniu obiektów sportowych pozwala nam zaoferować najbardziej dopracowane rozwiązanie hal pneumatycznych.

Hale pneumatyczne
Zadaszymy każde boisko

Zadaszymy każde boisko

  • pełnowymiarowe boisko piłkarskie
  • boisko typu orlik
  • kort tenisowy lub zespół kortów
  • boisko o niestandardowych wymiarach
Jedna membrana

Jedna membrana

Dwie membrany

Dwie membrany

Panorama

Panorama

Oszczędność energii
Nie
Tak
Tak
Warunki pogodowe
Nie
Tak
Tak
Gra z autu/rzutu rożnego
Nie
Nie
Tak

Jedna membrana

Hale w technologii jednej membrany to jedne z najstarszych rozwiązań. Tanie w instalacji, drogie w utrzymaniu. Bardzo duże straty ciepła oraz duże ciśnienie wdmuchiwane do wewnątrz potrzebne do utrzymania hali powoduje, że to rozwiązanie jest drogie w użytkowaniu.

Dwie membrany

Hale w technologii podwójnej membrany posiadają dobrą izolację termiczną, powietrze wdmuchiwane jest między dwie membrany/powłoki (podobnie jak w materacu) oraz do środka hali. Taka konstrukcja skutecznie radzi sobie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale kształt nie pozwala na grę w narożnikach i przy ścianach hali

Panorama

Nasze rozwiązanie posiada wszystkie korzyści hal dwumembranowych, ale dzięki specjalnej konstrukcji kąt wznoszenia ścian jest bardzo duży, co pozwala na swobodną grę również na obrzeżach boiska. Specjalne rozwiązania takie jak wzmocniona membrana wewnętrzna czy specjalne płaszcze izolujące od dołu dodatkowo zwiększają komfort i energooszczędność.

Wykorzystujemy najnowsze technologie

Po więcej informacji i szczegółów zapraszamy na stronę naszego partnera technologicznego dedykowaną wyłącznie halom pneumatycznym

Wykorzystujemy najnowsze technologie