Facebook
Instagram
LinkedIn

Doradztwo

Budowa i modernizacja kompleksów sportowych

Orlik 2024 – program budowy i modernizacji kompleksów sportowych

W ostatnich latach obserwujemy nieustający rozwój infrastruktury sportowej w Polsce, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby społeczne związane z aktywnością fizyczną oraz sportem. Ministerstwo Sportu nieustannie poszukuje nowych sposobów na wspieranie i rozwijanie miejsc, gdzie każdy, bez względu na wiek czy umiejętności, może cieszyć się dostępem do wysokiej jakości obiektów sportowych.

Orlik 2024 – program budowy i modernizacji kompleksów sportowych

Opublikowano dnia: 29 marca 2024

utrzymanie i konserwacja sztucznych nawierzchni sportowych

Utrzymanie i konserwacja sztucznych nawierzchni sportowych – zabiegi zapewniające długotrwałą wydajność i bezpieczeństwo nawierzchni syntetycznych

Kompleksowa opieka nad sportowymi nawierzchniami syntetycznymi sprowadza się do usług pielęgnacyjnych, konserwacyjnych i renowacyjnych. Obiekty sportowe muszą być objęte usługą serwisowania trawy syntetycznej i nawierzchni poliuretanowych, która będzie obsługiwać różnorodne aspekty konserwacji i naprawy boisk. Tego rodzaju prace powinna wykonywać wykwalifikowana ekipa, która będzie gwarancją prawidłowego przebiegu konserwacji, a przy okazji profesjonalnie doradzi, jak pielęgnować nawierzchnię.

Utrzymanie i konserwacja sztucznych nawierzchni sportowych

Opublikowano dnia: 18 marca 2024

finansowanie projektów sportowych

Finansowanie projektów sportowych

Kultura fizyczna, zwłaszcza sport, to istotny element współczesnego życia, obecnie podlegający intensywnym procesom komercjalizacji i profesjonalizacji w erze nieustającej globalizacji. Polski rynek sportowy wyraźnie się popularyzuje i profesjonalizuje. Rozwój sportu wiąże się ściśle z rozwojem sportowej infrastruktury. Ostatnie inwestycje w Polsce w budowę nowych obiektów sportowych takich jak: boiska do piłki nożnej czy boiska wielofunkcyjne, a także ośrodki treningowe zwiększyły atrakcyjność regionów i znacznie poprawiły jakość życia społeczności lokalnych.

Finansowanie projektów sportowych

Opublikowano dnia: 19 stycznia 2024

Orliki 2.0

Orliki 2.0: Rewolucja w sporcie młodzieżowym dzięki technologii Smart Tracks

4 października 2023 r. ogłoszone zostało rozstrzygnięcie programu modernizacji kompleksów sportowych. „Moje Boisko – Orlik 2012” edycja 2023 kwalifikuje do dofinansowania aż 255 wniosków. Kwota dofinansowania ma wynieść niemal 78 mln zł, co oznacza, że została ona zwiększona z pierwotnej sumy mającej wynosić ok. 30 mln zł.

Orliki 2.0: Rewolucja w sporcie młodzieżowym dzięki technologii Smart Tracks

 

Opublikowano dnia: 21 grudnia 2023

Current page: 1 All pages 6