Facebook
Instagram
LinkedIn

Aktualności

10.03.2022

Ponad 1/3 boisk z aktualnym certyfikatem FIFA w Polsce wykonana przez Panorama Obiekty Sportowe

W Polsce jest na dzień dzisiejszy 20 boisk piłkarskich z certyfikatem FIFA, z których 7 została wykonana przez nas.

Certyfikat FIFA został stworzony w celu wskazania jakościowych obiektów piłkarskich wykonanych z trawy syntetycznej. Boisko, które otrzymało certyfikat FIFA to obiekt, na którym zainstalowana została nawierzchnia najwyższej jakości spełniająca surowe normy jakościowe, które sprawdzane i potwierdzane są specjalistycznymi badaniami w trakcie procesu certyfikacji. W zależności od rodzaju certyfikatu przyznawane są one na okres 12 miesięcy w przypadku certyfikatu FIFA QUALITY PRO lub 36 miesięcy w przypadku FIFA QUALITY.

Wśród naszych inwestycji znajdują się 3, które są wyjątkowe na skalę Polski:

  • boisko Wisły Płock – jedyne w Polsce boisko, które już 3 krotnie otrzymało certyfikat FIFA – świadczy to o niezwykle wysokiej jakości tego obiektu i zainstalowanej na nim trawy syntetycznej
  • Żukowo – jedyne w Polsce boisko, które otrzymało kolejny certyfikat po 5 latach użytkowania – nawierzchnia zainstalowana na tym boisku po 5 latach intensywnego użytkowania przeszła specjalistyczne badania laboratoryjne i otrzymała certyfikat FIFA QUALITY PRO!
  • Giżycko – pierwsze w Polsce boisko z certyfikatem FIFA QUALITY i WORLD RUGBY zadaszone halą pneumatyczną

Certyfikaty FIFA, które zdobyły wykonane przez nas obiekty świadczą o jakości naszych nawierzchni z trawy syntetycznej, wybierając je macie Państwo pewność, że Wasze boiska będą służyły przez długie lata a także, że nawierzchnie przeszły szereg rygorystycznych i szczegółowych badań i są bezpieczne dla zdrowia użytkowników.

Dziękujemy za wybranie naszych nawierzchni. Mamy nadzieję, że będą one długo i dobrze służyły swoim użytkownikom.