Facebook
Instagram
LinkedIn

Aktualności

28.06.2024

NYSA – ŚWIADECTWO PZLA

Na dobre zakończenie tego tygodnia z radością informujemy, iż wykonana przez nas w Nysie bieżnia uzyskała świadectwo PZLA w kategorii VA !

 

Świadectwo to  jest dokumentem potwierdzającym zgodność wykonanej bieżni i urządzeń lekkoatletycznych z przepisami WA (World Athletics) i PZLA (Polskiego Związku Lekkiej Atletyki), umożliwiającym rozgrywanie oficjalnych zawodów, uznawanie wyników uzyskanych na tych zawodach i ich zamieszczanie w oficjalnych statystykach.

Na bieżni zainstalowana została nawierzchnia z pełnego poliuretanu inaczej zwana FullPUR dedykowana na profesjonalne obiekty lekkoatletyczne. Nawierzchnia w systemie FullPUR gwarantuje doskonałą amortyzację i trwałość, zapewniając najlepsze warunki do treningów i zawodów lekkoatletycznych.

Co więcej bieżnia w Nysie jest pierwszą bieżnią w Polsce wyposażoną w system SmarTracks – innowacyjną technologię pomiaru czasu, analizy danych i planowania treningu.

System ten to przyszłość dla profesjonalistów chcących polepszać swoje wyniki, jak również dla trenerów i ośrodków sportu, na których będą trenować przyszli mistrzowie sportu.

Obiekt w Nysie to połączenie dwóch najlepszych rozwiązań technologicznych najwyższej jakości nawierzchni i najnowocześniejszego systemu pomiaru czasu, będące gwarancją sukcesu !

Trzymamy kciuki za nowe talenty lekkoatletyczne w Nysie !