Facebook
Instagram
LinkedIn

Aktualności

29.11.2023

FIFA QUALITY PRO DLA BOISKA PIŁKARSKIEGO KLUBU CHROBRY GŁOGÓW !

Jest i ON !

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w dniu wczorajszym boisko piłkarskie Klubu Chrobry Głogów uzyskało Certyfikat FIFA Quality PRO, najwyższy z certyfikatów FIFA!

Certyfikat ten jest poświadczeniem najwyższej jakości obiektu – dopuszcza boiska do rozgrywek na najwyższym światowym poziomie, jak również zaświadcza o najwyższej jakości zainstalowanej na boisku trawy syntetycznej oraz najwyższej jakości wykonania.

Nasza radość jest podwójna, ponieważ poza faktem otrzymania certyfikatu FIFA Quality PRO (kolejny certyfikat FIFA dla naszej realizacji w ostatnim czasie) sukcesywnie również realizujemy inwestycje z użyciem ekologicznych rozwiązań. Zainstalowana na boisku trawa LigaTurf Cross R 235 G dzięki zawartości materiału z recyklingu w włóknach spełnia wymagania zrównoważonego rozwoju i nadaje się do recyklingu. Jest łatwiejsza w pielęgnacji, wymaga mniej granulatu i spełnienia wszystkie restrykcyjne normy dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. Tym samym klub Chrobry Głogów posiadł w użytkowanie boisko piłkarskie 2w1 czyli boisko o najwyższych parametrach funkcjonalno-użytkowych jak i boisko przyjazne środowisku.

Mapa naszych ekologicznych inwestycji powiększa się, mamy nadzieję, że nowy sezon przyniesie ich jeszcze więcej i coraz częściej będziemy Was informować o kolejnych naszych eko-realizacjach w Polsce.

 

Klubowi oraz wszystkim użytkownikom obiektu życzymy natomiast samych sukcesów i przyjemności z grania na boisku na najwyższym poziomie !