Facebook
Instagram
LinkedIn

Aktualności

03.07.2023

CERTYFIKAT FIFA QUALITY DLA BOISKA PIŁKARSKIEGO W ROKIETNICY !

 

Miło nam poinformować, iż wykonane przez nas  boisko piłkarskie GKS Rokita Rokietnica w Rokietnicy otrzymało certyfikat FIFA Quality !

Na boisku zainstalowaliśmy trawę LigaTurf Legend Pro naszego partnera technologicznego firmy #Polytan, która to idealnie spełnia wysokie wymagania zarówno zawodowców jak i amatorów. Większa szerokość włókien i innowacyjny przekrój zapewniają idealne warunki toczenia piłki oraz gry, jak również nadają zwiększoną trwałość nawierzchni.  Duża liczba cykli Lisport świadczy o wyjątkowej wytrzymałości tego systemu trawy syntetycznej.

Certyfikat FIFA został stworzony w celu wskazania jakościowych obiektów piłkarskich wykonanych z trawy syntetycznej. Boisko, które otrzymało certyfikat FIFA to obiekt, na którym zainstalowana została nawierzchnia najwyższej jakości spełniająca surowe normy jakościowe, które sprawdzane i potwierdzane są specjalistycznymi badaniami w trakcie procesu certyfikacji. W zależności od rodzaju certyfikatu przyznawane są one na okres 12 miesięcy w przypadku certyfikatu FIFA QUALITY PRO lub 36 miesięcy w przypadku FIFA QUALITY.

 

Jeśli Tobie również zależy, aby Twoje boisko piłkarskie spełniało wymagania jakościowe FIFA zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy nasze rozwiązania i dobierzemy nawierzchnię, która zarówno spełni wszelkie kryteria wymagane przez FIFA, przeszła szereg rygorystycznych badań jak również zachowa swoją jakość i będzie służyła przez długie lata.

 

Więcej o certyfikacji boisk pod linkiem:  https://panoramaos.pl/na-czym-polega-certyfikacja-boisk-fifa-i-jakie-sa-wymagania-uzyskania-certyfikatu/